İftara Sakaryaspor formasıyla katıldı

SEDAŞ Genel Müdürlüğü her yıl geleneksel olarak sürdürdüğü iftarı bu yıl da yeni İcra Kurulu Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ın katılımı ile gerçekleştirdi. İftara 4 il bir ilçenin yer aldığı 1700 civarında SEDAŞ çalışanı katıldı.

Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce İlleri Gebze İlçelerini kapsayan Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. SEDAŞ geleneksel Ramazan İftarları’nda personeli ile bir araya geldi.

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ınev sahipliğini yaptığı geleneksel iftar programına TEİAŞ ve TEDAŞ Bölge Müdürleri, CEZ Group Yöneticileri, SEDAŞ Yöneticileri, TES-İŞ Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu ve sendika yönetim kurulu üyeleri ile yaklaşık Sakarya’da çalışan 500 SEDAŞ çalışanı katıldı.

Çalışanları kapıda karşıladılar

Sakarya ilinde görev yapan 500 çalışanı ,SEDAŞ yöneticilerinin,kapıda karşılaması ile başlayan iftar programı SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ın hoş geldiniz konuşması ile devam etti.

Başkan Odyakmaz konuşmasında; “Sözlerime başlamadan önce ramazan ayınızı tebrik ediyor,barış, sevgi ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını,bu ayın sonunda hep birlikte kutlayacağımız Ramazan Bayramı’nın da ülkemize ve tüm insanlığa huzur, hoşgörü ve barışg etirmesini diliyorum. Bu güzel akşamda, sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan,bu ailenin bir bireyi olmaktan dolayı, mutluluk ve onur duyduğumu ifadeetmek istiyorum.” Sözlerine yer verdi.

İcra Kurulu Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ın iftar başladığında Sakaryaspor formasını giyerek çalışanlarının masalarında iftarını açması iftar programında en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

SEDAŞ çalışanları,Ramazan ayında manevi yönüyle de değer kazanan bu organizasyona katılmak ve bir araya gelmekten,birlik ve beraberlik içinde olmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek teşekkür ettiler.

15 Mayıs 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?