Seçim kurulundan BBP'ye ret!

BBP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu 31 Mart yerel seçimlerinde Sandık görevlisi bildirme başvuruları reddedilmesinin ardından açıklama yaptı.

Sandık görevlisi bildirme taleplerinin reddedilmesi ile ilgili BBP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu yaptığı açıklamada, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Büyük Birlik Partisi olarak sandık görevlisi bildirme taleplerinin Hendek İlçe Seçim Kurulunun almış olduğu karar ile reddedildiğini dile getirdi.

"Kuşkusuz kazanacağız"

Açıklamalarına Akyazı örneğiyle devam eden BBP Hendek Belediye Başkan Adayı Babaoğlu,"Sınır komşumuz olan Akyazı İlçesinde ise Akyazı ilçe Seçim Kurulu kararıyla partimiz olan Büyük Birlik Partisinin hem Akyazı İlçe Seçim Kuruluna hem de Sandık Kurullarına görevli bildirebileceğine karar verilmiştir. Aynı ilde, iki farklı ilçedeki bu uygulamaların nedenlerinin ne olabileceğini kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Gelinen şu noktada, bugüne kadar arkamızda dimdik duran siz değerli hemşehrilerimizi sandıklara sahip çıkmaya davet ediyorum. Yaşatılan her türlü olumsuzluklara rağmen seçimi kazanacağımızdan en ufak kuşkumuz yoktur” ifadelerine yer verdi.

12 Mart 2019 - SiyasetYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi