Türkiye'nin ilk göz cerrahi merkezi

7. şubesini Sakarya’da hizmete açtı

Türkiye’nin ilk göz cerrahi merkezi

7. şubesini Sakarya’da hizmete açtı

‘Biz herkes için göz sağlığı diyoruz’ mottosuyla yola çıkan ve Türkiye’nin ilk göz cerrahi merkezi olma özelliğini taşıyan Veni Vidi Göz, 7. şubesini Sakarya’da açtı.

Veni Vidi Göz Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özdemir, uzmanlıklarını tüm Türkiye’ye yaymak ve herkese ulaşmak için 15 yıl önce ilk göz merkezini İstanbul’da açtıklarını belirterek, İstanbul’da 5 ve Ankara’da 1 olmak üzere 7. şube olarak Sakarya’da da hizmet veremeye başladıklarını söyledi.

Özdemir, Sakarya şubesinde göz ile ilgili 4 hekimin hizmet vereceğini de ifade ederek şunları söyledi: “Sakarya için talebin büyüklüğüne baktığımızda 2015 yılında muhtemelen yeni bir mekanda faaliyete devam edeceğiz. Sakarya’nın dışında Kocaeli, Eskişehir ve Ankara’da yatırım planlıyoruz aynı konsepte. Günde 30 ve üzerinde ameliyat yapabiliyoruz sıfır sorun ile. Biz büyüme planlarımızı bu cerrahi kaliteyi korumak üzerine planladık. Bu nedenle az zamanda çok merkez açmak yerine uzun zamanda az merkez açtık. 1500 metrekare alanda 2 ameliyathanesi ve fizik tedavi birimlerimizde günde 100 civarında hastaya bakabiliyoruz. Göz sağlığı dışında 8 doktoru ve 20 medikal kadrosuyla fizik tedavi rehabilitasyon, genel cerrahi ve psikiyatri branşlarında da hizmet veriyoruz.”.

11 Mayıs 2014 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi