Birsen Ekin Özen Rüzgârı

Birsen Ekin Özen RüzgârıBahçelievler Gazi İlkokulu tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan yazar ve okur buluşmasına bir yenisini ekledi.

Bahçelievler Gazi İlkokulu tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan yazar ve okur buluşmasına bir yenisini ekledi.

Timaş grubu yazarlarından Birsen Ekin Özen öğrencilerle buluştu. İlkokul üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileriyle buluşan Birsen Ekin Özen hikayelerini nasıl yazdığını, bu konuda yeteneği olan öğrencilerin rahatlıkla hikaye yazabileceklerini vurguladı. Aynı zamanda Sınıf Öğretmeni olan Yazar Özen, çocukları çok sevdiğini, onlara faydalı olmanın kendisini mutlu ettiğini belirtti.

Öğrencilerin sorularını cevaplayan ve kitaplarını imzalayan Birsen Ekin Özen Bahçelievler Gazi ‘de bulunmaktan mutlu olduğunu belirtti.

Program sonunda Bahçelievler Gazi İlkokulu Müdür Yardımcısı Cemal Yamak Birsen Ekin Özen‘e günün anısına çiçek vererek teşekkür etti.

12 Mayıs 2014 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi