Ani Elektrik kesintileri bıktırdı..!

Ani ve habersiz elektrik kesintileri insanları canından bezdirdi. SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Kurumu yıllardır işletmesini yaptığı önem.i kuru...

Ani ve habersiz elektrik kesintileri insanları canından bezdirdi.

SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Kurumu yıllardır işletmesini yaptığı önem.i kurumda, haber vermeden yaptığı kesintiler nedeniyle şehirmerkezinde birçok esnafı mağdur ediyor..

Bugün yine 09.45 ile 10.10 arasında kesintiye uğrayan elektrikler nedeniyle arıza merkezini arayanlar yetkililere ulaşmakta zorluk çektiler.

Hafta başı ve iş saati nediyle elektriklerin kesintiye uğramasına anlam veremediklerini dile getiren esnaflar. SEDAŞ binlerce abonesinden yaptığı tahsilata oranla, aynı oranda hizmet veremiyor. Kurum özelleşti özelleşeli sık sık elerktirik kesindtileri yaşanıyor ama nedense bu kimsenin umrunda olmuyor.

Yetkililer elektrik kesintileri öncesi mutlaka bilgilendirme yapması gerektiği söyleyen vatandaşlar;

"Kaçıncı asırda yaşıyoruz. İletişimim birçok şekli var. Ancak nedense SEDAŞ Kurumu bunları kullanmak istemiyor. Arıza halinde habersiz yaptığı kesintiler nedeniyle esnaf, tücar, vatandaş sıkıntıya düşmüş. elektronik cihazları zarar görmüş kime ne.? Bu mantıkla Kocaeli, Bolu, Düzce ve Sakarya gibi yaklaşık 3.5 milyon aboneye hizmet etmede böylesi kusurlar yaşanır elbet" dediler.

26 Mayıs 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi