TZOB Delegeleri belirlendi

Sakarya'da, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Kurulu delege seçimleri yapıldı.

Sakarya Ticaret Borsası'ında yapılan seçimler sonucunda Ali Şener Bayraktar, Ercan Ateş, Rıdvan Eren ve Yaşar Ulukaya, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Kurulu'nda Sakarya'yı temsil edecek.

Akyazı Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayraktar, yaptığı açıklamada, ziraat odaları başkanlarının her zaman üreticinin yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini söyledi.

Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'ın, sorunların çözümü için Bakanlık düzeyinde konuları takip ettiğini belirten Bayraktar, delegelere hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kimler Katıldı?

Genel Kurula Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Muhasebeciler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık,Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Eldemir, STK temsilcileri, Ziraat Odası üyeleri ve bazı davetliler katıldılar.

AA

13 Mart 2019 - GündemYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi