SASİAD dan Adana ve Mersin Ziyareti..!

Sasiad ailesi Adana ve Mersine düzenlenen iş seyahatinde yeniden bir araya geliyor

SASİAD Sakarya Sanayici İş Adamları Derneği 29 Mayıs-31 Mayıs tarihleri arasında Adana ve Mersin’ de olacak..

Yapılacak ziyaretlerde SASİADsırasıyla ADSİAD-Çukurova SİFED,

Adana Valisi Sayın Hüseyin Avni COŞ, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hüseyin SÖZLÜ, Adana Sanayi Odası Başkanı Sayın Zeki KIVANÇ, Adana Ticaret Odası Başkanı Sayın Atilla MENEVŞE,AOSB Başkanı Bekir SÜTÇÜ sonrasında da ADSİAD' ın düzenlediği akşam yemeğine katılacaklar.

Ertesi gün Mersinle devam eden SASİAD öncelikleMersin SİAD ,Mersin Valisi Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU,Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Burhanettin KOCAMAZ,Mersin Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Sayın Şerafettin AŞUT,Akdeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Ali KAVAK,Mersin Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sayın Sabri TEKLİ ve MESİAD' ın ev sahipliğinde düzenlenen akşam yemeği ile de programları son bulacak.

Ziyaretin ikili ilişkileri geliştirmesi açısından büyük rol oynadığını belirten;SASİAD Başkanı Aydın Bahar:

”Adana ve Mersin'e düzenledikleri iş seyahatinin hem Sakarya'nın tanıtımı açısından hem de diğer illerde kurulan ilişkilerin ilimize her açıdan fayda sağlayacağını belirterek, SASİAD ailesi olarak yıllardır Sakarya'nın gelişimi ve değişimi için çalıştıklarını bu yolda da yanlarında olan tüm üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi..

12 Mayıs 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 066 06 61
Reklam bilgi