Başbakan’ dan Talimat..!!

Başbakan Erdoğan’ dan Ak partili Büyükşehir Belediye BaşkanlarınaSüliet talimatı..

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkanları Değerlendirme Toplantısı Genel Başkan ve Başbakan recep Tayyip Erdoğan’ ın başkanlığında gerçekleşti.

Başbakan Erdoğan toplantıda, Ak Partili Büyükşehir Belediye Başkanlarına imar ve çevre konusunda daha titiz davranmaları, siluetlerin bozulmaması talimatı verdi. Ak Parti Genel Merkezi’ n de üç saat süren toplantıda ayrıca Ak Parti’ nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik stratejik plan şehir planlama çalışmaları, yerel yönetimler mevzuat değerlendirmesi ve belediyelerin prestij projeleri görüşüldü. Toplantıda Türkiye nüfusunun yüzde 54 ‘ ünün Ak Parti belediyelerinde yaşadığının dile getiren Başbakan Erdoğan, Başkanlardan imar ve çevre konusunda titiz davranmalarını istedi. Şehir sülietlerinin bozulmaması konusunda Erdoğan başkanlara hassas davranmaları gerektiği ile ilgili talimat verdiği söylenmekte.

12 Mayıs 2014 - SiyasetYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi