Bayraktar Ordu’da…

Afetten zarar gören çiftçilerle bir araya gelecek.

Bayraktar Ordu’da afetten zarar gören çiftçilerle bir araya gelecek.

TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, kuraklık, don ve dolu afetlerinden zarar gören çiftçilerin sorunlarının mahallinde görüşülüp çözüm önerilerinin üretileceği toplantılar zincirinin ilki için, 12 Mayıs Pazartesi günü Ordu’da düzenlenecek toplantıya katılacak.

Bayraktar, toplantının ardından dondan hasar gören fındık bahçelerinde, beraberindeki heyetle birlikte incelemelerde bulunacak.

Ordu’da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve Tarım Sigortaları Havuzu’ndan (TARSİM) üst düzey temsilcilerin de katılacağı toplantıda, Ordu’nun yanı sıra, Trabzon, Samsun, Giresun, Rize, Amasya, Tokat, Kastamonu, Zonguldak, Sakarya ve Düzce’den oda başkanları çiftçinin sorunlarını dile getirecek.

11 Mayıs 2014 - EkonomiYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi