Vali Nayir eşi ile sergiyi gezdi

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "24. Yılında SAGÜSAD Resim ve Fotoğraf Sergisi"nin açılış programına katıldı. 

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Ofis Sanat Merkezi'ndeki programa eşi Münevver Nayir ile katılan Vali Nayir buradaki konuşmasında, sahip olunan tarihi ve doğal güzellikteki değerlerin sanatla, resimle ve fotoğrafla buluştuğunda daha da kıymetli hale geldiğini ifade etti.

Nayir, ayrıca her hafta farklı bir ilçede bir okul ziyareti programı kapsamında Söğütlü İlkokulu'nu ziyaret etti.

Okulda ikinci sınıfların müzik dersine katılan Nayir için öğrencilerBeethoven'un 9. Senfoni dinletisini sundular. Daha sonrasında dördüncü sınıfların trafik dersine katılan Vali Nayir, öğrencilere trafik kurallarıyla ilgili hatırlatmalar yaptı.

Öğretmen odasında öğretmen ve idarecilerle de bir süre sohbet eden Nayir, öğretmenlerin her alanda bir ağırlığı olduğunu ifade ederek, yetişmiş insan gücüne güvenilmesi gerektiğini ve başarıda öğretmen, veli, idareci herkesin payı olması gerektiği değerlendirmesinde bulundu.

Nayir'e Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Belediye Başkanı Hüseyin Genç, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergüven Aslan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bölükbaşı da eşlik etti.

14 Mart 2019 - MagazinYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi