Sakarya Tümsiad, Genel İstişare toplantısına katılacak

GenelMerkez veŞubelerin yöneticilerininbir araya gelip TÜMSİAD ile ilgili genel konuların görüşüleceği7. GenelİstişareToplantısı,I. ve IV. Bölge Şubel...

GenelMerkez veŞubelerin yöneticilerininbir araya gelip TÜMSİAD ile ilgili genel konuların görüşüleceği7. GenelİstişareToplantısı,I. ve IV. Bölge Şubeleri 23-24-25 Mayısve 30-31 Mayıs 01 Haziran 2014 tarihlerindeolmak üzere iki bölüm (oturum) halinde yapılacak.

Toplantıya Sakarya Tümsiad şubesi de katılacak.

Toplantı ile ilgili olarak bilgiler veren Sakarya Tümsiad şubesi genel sekreteri Ferhat Ateş, her iki toplantının ana gündeminin, tamamlanan yeni TÜMSİAD organizasyonu, hedefler, çalışma usul ve esasları olacağını söyledi.

Sakarya Şubesinin de katılacağı Genel İstişare Toplantısı IV. Bölge Şubeleri ile23-24-25Mayıs 2014 tarihinde Ankara Ovacık SemerkandTesislerinde yapılacak.

17 Mayıs 2014 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi