40 yıllık dostluk

Gümaşhaneli Öğretmenler hasret giderdiler..

Gümüşhane Öğretmen Okulu’nda 1970-1975 yılları arasında okuyan bir grup arkadaş, İstanbul Koşuyolu’ndaki Validebağ Öğretmenevi’nde bir araya gelerek hasret giderdiler. 40 yıl önce okul sıralarında başlayan arkadaşlıklarını günümüze kadar devam ettiren dostların buluşmasında eski günler yadedildi.

Aralarında üniversite dekanı, doktor, mühendis, okul müdürü gibi önemli meslekleri yerine getiren Gümüşhane Öğretmen Okulu mezunlarının buluşmasına Tarih öğretmenleri Ayfer Sungurlu ile eşi, Özal’lı yılların Adalet Bakanı Oltan Sungurlu da katıldı. Sakarya’dan Türk İş İlkokulu Müdürü Müdür Turan’ın da bulunduğu arkadaş buluşmasında okul sıralarındaki öğrencilik günleri tatlı birer anı olarak hatıralarda yeniden canlandı.

Gümüşhane Öğretmen Okulu’nda başlayan arkadaşlıklarını devam ettirmenin heyecanını yaşayan eskimeyen dostlar, önümüzdeki yıl geleneksel buluşmalarını arkadaşlıklarının başladığı okulda yapmak istediklerini söylediler.

14 Mayıs 2014 - EğitimYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi