6 bin seçme kitap SFSA’da…

Doğu Marmara bölgesinde tek

Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi bünyesinde, Doğu Marmara Bölgesi’nde tek olma özelliğiyle önemli bir misyonu yerine getiren Felsefe, Sanat ve Sosyal Bilimler Kitaplığı, raflarına kattığı yeni kitaplarla vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Kitaplığında 6 bin eserin yer aldığı ve içerisinde nadide eserlerin de bulunduğu Felsefe, Sanat ve Sosyal Bilimler Kitaplığı, raflarına kattığı Marifetname’den, Fütühat-ı Mekkiye’ye, Tehafütül Felasife’den, Camius Sagir’e kadar birbirinden değerli yeni eserleri kitapseverlerin hizmetine sunuyor.

İçerisinde günümüz düşünürlerinden Cabiri ve Zİzek’in de eserlerini barındıran Felsefe, Sanat ve Sosyal Bilimler Kitaplığı’nda ayrıca; İbn-i Arabi, Gazali, İbn-i Rüşd, Aristo, Habermas ve Platon gibi kendi devrinin ünlü isimlerinin de eserleri bulunuyor.

Konu ile ilgili Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nden yapılan açıklamada, Felsefe, Sanat ve Sosyal Bilimler Kitaplığı’nın sosyal bilimcilerin referans kitaplığı olması yönünden büyük önem taşıdığı belirtilirken, akademik çalışmaların yanı sıra referans kitaplık ve kaynak merkez olarak da tüm vatandaşlara hizmet verdiği ifade edildi.

Haftanın 7 Günü Açık

Her geçen gün yeni kitaplarla daha da zenginleşen Felsefe, Sanat ve Sosyal Bilimler Kitaplığı’ndan arzu eden herkes haftanın yedi günü 09.00’dan 21.00’a kadar ücretsiz olarak yararlanabilecek.

16 Mayıs 2014 - Kültür & Sanat


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi