Sepaş, ucuz elektrik verecek!

Sepaş Enerji, aylık 135 lira üzeri elektrik faturası ödeyen akaryakıt istasyonları için sektörde ilk defa uygulanan bir kampanya başlattı. Türkiye gen...

Sepaş Enerji, aylık 135 lira üzeri elektrik faturası ödeyen akaryakıt istasyonları için sektörde ilk defa uygulanan bir kampanya başlattı. Türkiye genelindeki tüm akaryakıt istasyonlarının yararlanabileceği bu kampanyadan Temmuz ayında faydalanmaya başlamak için 4 Hazirana kadar Sepaş Enerji’ye başvurmak yeterli olacak.

Akaryakıt İstasyon Kampanyası’ndan faydalanarak elektrik faturasında yüzde 19’luk indirim sağlamak isteyen akaryakıt istasyonlarının her ayın 4’üne kadar istenen belgelerle birlikte serbest tüketici sözleşmesini Sepaş Enerji’ye iletmeleri gerekiyor.

Sözleşmeleri onaylanarak Sepaş Enerji portföyüne dahil olan müşteriler, bir sonraki ayın 1’i itibarıyla elektriği indirimli kullanabilecek.

23 Mayıs 2014 - EkonomiYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi