Müsiad’dan Bölge Hastanesi talebi…

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Halit İnci, sağlık sektörünün sorunları ve çözümü noktasında MÜSİAD olarak hazırladıkları raporu ilgili bakanlığa ilettikl...

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Halit İnci, sağlık sektörünün sorunları ve çözümü noktasında MÜSİAD olarak hazırladıkları raporu ilgili bakanlığa ilettiklerini belirterek, Sakarya’ya bir bölge hastanesi yapılması gerektiğini söyledi.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam MÜSİAD Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti.

İnci, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Sakarya coğrafi konumu itibarıyla bölge hastanesi için çok uygun konumdadır. Ayrıca devlet hastanesi de Tıp Fakültesi ile müştereken hizmet vermektedir. Üniversitemiz için bağımsız bir araştırma hastanesine de ihtiyaç vardır.”.

Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam ise devletin temel görevlerinden olan sağlık hizmetini etkin ve hızlı bir şekilde yapmayı hedeflediklerini ifade etti. Sağlam, “Kamu hastaneleri özel hastaneler kadar iyi hizmet vermeye başladı. İyi doktor kadromuzla halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışacağız.” dedi.

17 Mayıs 2014 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi