Müteahhitler Birliğinden Büyükşehire ziyaret

Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği, Kongreden sonra ziyaret turlarına başladı ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret ederek,...

Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği, Kongreden sonra ziyaret turlarına başladı ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret ederek, Müteahhitlerin sorunları konusunda görüşmeler yapıldı.

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Kadir Savaş, yönetim kurulu ve müteahhitleri adına Başkan Zeki Toçoğlu’nu ziyareti sırasında yaptığı konuşmada; “İmar planlamasının yenilenmesinin ardından, yeni projelere başlayamamak sıkıntı oluyor. Konut satışlarında da ciddi düşüler oluyor. Yeni projelerle alakalı topak sahiplerinin de beklentileri var. Herkes bu yenilenmeyi bekliyor. Bu sebeple inşaat sektöründe bir daralma mevcut. İşlerin hızlanması müteahhitlerimiz açısından son derece önemli. Tüm ilçe belediyelerimizin de çıkan yasaya uyum süreçlerini hızlandırmasını talep etmekteyiz.” diyerek sıkıntıları dillendirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise öncelikle yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini ileterek şöyle devam etti: “Hep birlikte hayırlı hizmetler yapabilmek için birlikte olmalıyız. Sivil toplum kuruluşlarımıza kapılarımız açık. Müteahhitler olarak sizler kendi aranızda büyük araziler bularak ortak konsensüs sağlayıp kentsel dönüşüm yapın. Biz elimizden gelen desteği vermeye her an hazırız. Şehrimiz için ortaklaşa ve mantıklı yapılacak tüm projelerin yanındayız. İnsan odaklı, halk çıkarlarının olduğu, herkesin onay vereceği projelere desteğimiz oldu ve olmaya da devam edecektir”.

30 Mayıs 2014 - GündemYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi