Uncuoğlu Aday olmayacak!

Recep Uncuoğlu AK parti il Başkanlığı'na yeniden aday olmayacağını ima eden açıklamada bulundu.

Kendisi 2009 yılından bu yana İl Başkanı..Bildiğiniz gibi o dönemde Başbakan’a birkaç aday adayı ile çıkarak görüşmelerde bulunmuş ve atama ile bu göreve getirilmişti.

Ardından Uncuoğlu

Birkaç ay sonra yapılan seçimle tek liste ile girdiği il Başkanlığı seçimini de kazanarak, yaklaşık 4 yıldır bu görevini sürdürmekte.

Ama Uncuoğlu üçüncü dönem il başkanlığı için “kesinlikle aday olmayacağım” diye bir açıklamada bulunmuş..

“Çünkü böyle bir durumda üçüncü dönemim olacak. İşin içine üçüncü dönemde girerse çok uzun bir zaman dilimi oluyor.Belediye Meclis üyeliğinden bu yana devam eden bir siyasi hayatım var.Şu anda düşüncem böyle,ancak Partimiz hayır devam edeceksin derse o zaman başka” demiş..

Şimdi Uncuoğlu kararsız..

Bazı cin fikirli siyasiler gibi

Ne yapacağı konusunda kesin kararlı olmadığı görülüyor..

Belediye meclis üyeliği yaptığına vurgu yapmış olması ise

Manidar..

Adama sorarlar

“Belediye Meclis üyesi idiniz de kaç kez toplantılara katıldınız? İl Başkanı olduktan sonra bile bu görevi bırakmadınız. Peki neden bırakmadınız Bazılarının bu göreve gelmesini istemediğiniz için olabilir mi?” diye..

Öte yandan

Belediye meclis üyeliği yaptığınız belediyeye hiç ayak basmadığınız gibi Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ile de görüşmekten kaçındınız..

Nasıl olduysa

Siyasi konjektür gereği..

Üçüncü dönem seçilen Süleyman Dişli’ yi. Diğer belediye başkanlarına yapılan ziyaretlerle aynı minval doğrultusunda ziyaret etme zahmetine katlandınız..

Oysa meclis üyesi idiniz.

12 Mayıs 2014 - Medya


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 066 06 61
Reklam bilgi