Yeniden Refah Yönetiminden Netgaste ziyareti

Yeniden Refah Partisi (YRP) Adapazarı İlçe Başkanı Bulunç Başer, www.netgaste.com Genel Yayın Müdürü Necdet Başoğlu’na önemli açıklamalarda bulundu.

YRP Adapazarı İlçe Başkanı Bulunç Başer, Teşkilat Başkanı Haydar Bulut, İlçe Başkan Sekreteri Emrullah Alolunetgaste.com'u ziyaret ederek Genel Müdür Necdet Başoğlu ile partinin görüş ve düşünceleri üzerine fikirlerini açıkladılar.

Eksikleri tamamlamak için varız

AçıklamalarınaYeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Fatih Erbakan‘Yeniden Refah Partisi olarak bizler, kavga etmek, çatışmak, cezalandırmak, yıkmak için gelmiyoruz’ diyerek başlayan İlçe Başkanı Başer,"Bugüne dek yapılan bütün hayırlı hizmetlere teşekkür etmek, bu hayırlı hizmetleri yapanları tebrik etmek, yapılan hizmetleri görmek ve takdir etmek için geliyoruz.

Bununla birlikte eksikleri tamamlamak, eksik yapılanları nihayete erdirmek için geliyoruz. Yine bununla birlikte yanlışları da doğrusunu ortaya koyarak düzeltmek için geliyoruz. Yapılan hizmetlere teşekkür edeceğiz, takdir ve tebrik edeceğiz, eksikleri tamamlayacağız, yanlışları da davamıza, istikametimize uygun doğrularla düzelteceğiz” dedi.

Başer açıklamalarının sonunda, “Artık umut, çare, alternatif var, artık Yeniden Refah var' diyoruz. Tüm gönlü bizden yana olan dostlarımızı partimize bekliyoruz. Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak çok yoğun çalışmalar içerisindeyiz. Gelecekle ilgili ciddi projelerimiz var. Sakarya’nın bizi kucaklayacağına inanıyoruz. Hak ve hakikat yoksunu algı oluşturan siyasi zihniyetten uzak kucaklayıcı , sırtlayıcı zihniyetle Yeniden Refah Partisi diyoruz” ifadelerine yer verdi.

14 Mart 2019 - SiyasetYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi