- 01 Ocak 2020

NetGaste’ye ziyaretler devam ediyor

NetGaste.com Genel Müdürü Necdet Başoğlu’nun Annesi’nin vefatı nedeniyle cenazeye katılamayanların ziyaretleri devam ediyor.

2/8
mask

Kimler ziyaret etti?

Başoğlu’na taziye ziyaretlerinde bulunanlar arasında Sakarya eski İl Müftüsü ve Diyanet Vakfı eski Başkan Yardımcısı İlyas Serenli, Söğütlü Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Genç, Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, MHP Adapazarı eski İlçe Başkanı İsmail Küçük, MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun ve Başkan Yardımcısı İsmail Filizfidanoğlu, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Tarım İl eski Müdürü ve Şenpiliç’in Sahibi Haşim Kılıç’ın Danışmanı Abdurrahman Çakar, Uğur Okulları Genel Müdürü Yavuz Müftüoğlu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı eski Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Sakarya Üniversitesi(SAÜ) eski Rektörü ve Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, akademisyen, STK üyesi, bürokrat ve dostları yer aldı.

5/8
mask

Başoğlu’ndan teşekkür

Anne Başoğlu’nun Hakk’ın Rahmetine kavuşmasının ardından bir hafta geçmesine rağmen devam eden taziye ziyaretleri ile ilgili olarak Genel Müdürümüz Necdet Başoğlu,

"Allah cenazemize katılan katılmayan, arayan aramayan, yoğun mesailerinden zaman ayırarak bizleri NetGaste ofisimizde ve Baba evinde ziyaret eden tüm dostlardan razı olsun. Annemizin acısına ortak olarak bizlere manevi desteğini esirgemeyen, Sakarya’nın çok değerli eşrafına ve dostlara minnet duygularımla en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.