• BIST 89.744
  • Altın 193,389
  • Dolar 4,8352
  • Euro 5,6600
  • Sakarya 19 °C
  • Kocaeli 18 °C

Yüzmede 11-12 Yaş dereceleri belirlendi

Yüzmede 11-12 Yaş dereceleri belirlendi
11-12 Yaş kız–erkek Yüzme Gelişim Projesi Kış Dönemi İl Vize Müsabakası ve İl Karması Seçmesi sona erdi. Sakarya Yüzme Havuzunda yapılan müsabakalar nefesleri kesti.

Kızlar 200 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde Sakarya Atlantis Su Sporları Kulübünden Sırma Güler 1., İremnur Durmuş 2. , Merve Melissa Mat 3., 12 yaş kategorisinde (Sakarya Atlantis Su Sporları Kulübünden Beril Ceren Öztürk1., Sakarya Yıldızlar S.Kulübünden Esmanur Hande Yetişik 2. , Altın Kulaç Y.S.Kulübünden Ülkü Sena Aydın 3. Oldu.

Erkekler 200 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde Sakarya Su Sporları Kulübünden Süleyman Yiğit Karapınar 1., ferdi olarak yarışan Mithatcan Altun 2., Altın Kulaç Y.S. Kulübünden Esed Korkusuz 3. , 12 yaş kategorisinde Altınkulaç Yüzme Spor Kulübünden Ömer Faruk Özenç 1., Buğra Tunalı 3., Atlantis S.S.Kulübünden Aybars Turgut 3. Oldu.

yuzmede-11-12-yas-dereceleri-belirlendi-002.jpg

Kızlar 100 metre serbest 11 yaş kategorisinde Sakarya Su Sporları Kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 1., Sakarya Yıldızlar S.Kulübünden Aydan Demiröz 2., Cesur Yüzme Kulübünden Aysima Sivrikaya 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1., Gençaylar Kulübünden Ayşe Deniz Güven 2. Ferdi olarak yarışan Firdevs Özlem Özkaptan 3. Oldu.

Erkekler 100 metre serbest 11 yaş kategorisinde Altınkulaç Y.Kulübünden Metehan Uslu 1., Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 2., Sakarya Su Sporları Kulübünden Mustafa Melikşah Yan 3., 12 yaş kategorisinde Sakarya Su Sporları Kulübünden Alper Kesim 1., Altınkulaç Y.S.Kulübünden Yağız Hizel 2., Kobaş S.Kulübünden Yağız Efe Bolat 3. Oldu.yuzmede-11-12-yas-dereceleri-belirlendi-001.jpg

Kızlar 50 metre sırt 11 yaş kategorisinde Sakarya Su Sporları Kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 1., Atlantis S.Kulübünden Ceylin Çalışkan 2., Sakarya Yıldızlar S.Kulübünden Aydan Demiöz 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Gençaylar S.Kulübünden Ayşe Deniz Güven 1., Sakarya S.Kulübünden Fatma Sinem Atay 2., Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 3. Oldu.

Erkekler 50 metre sırt 11 yaş kategorisinde Altınkulaç Y.S. Kulübünden Metehan Uslu 1., Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 2., Sakarya S.Kulübünden M.Melikşah Yan 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Sakarya S.Kulübünden Alper Kesim 1., Altınkulaç Y.S.Kulübünden Ömer Faruk Özenç 2., Kobaş S.Kulübünden Yağız Efe Bolat 3. Oldu.

yuzmede-11-12-yas-dereceleri-belirlendi-003.jpg

Kızlar 400 metre serbest 11 yaş kategorisinde; Atlantis Spor Kulübünden İremnur Durmuş 1., Sırma Güler 2., Cesur Y.S.Kulübünden Aysima Sivri Kaya 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1., Fatma Sinem Atay 2., Yağmur Ayşe Malkoç 3. Oldu.

Erkekler 400 metre serbest 11 yaş kategorisinde ; Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 1., S.Yıldızlar S.Kulübünden Aslan Efe Uncuoğlu 2., Sakarya S.Kulübünden Enes Efe Çakıcı 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Sakarya S. Kulübünden Alper Kesim 1., Atlantis S.Kulübünden Aybars Turgut 2., Altınkulaç Y.S.Kulübünden Ömer Faruk Özenç 3. Oldu.

Kızlar 50 metre kelebek 11 yaş kategorisinde ; Cesur Yüzme Kulübünden Aysima Sivrikaya 1., Atlantis S.Kulübünden Sırma Güler 2., İremnur Durmuş 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1., Sakarya S.Kulübünden Fatma Sinem Atay 2., Ferdi olarak yarışan Melda Topçuoplu 3. Oldu.

yuzmede-11-12-yas-dereceleri-belirlendi-004.jpg

Erkekler 50 metre kelebek 11 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.S.Kulübünden Metehan Uslu 1., ferdi olarak yarışan Mithatcan Altun 2., Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Sakarya Su S.Kulübünden Alper Kesim 1. , Talha Üçkardeşler 3. , Kobaş S.Kulübünden Yağız Efe Bolat 2., oldu.

Kızlar 100 metre sırt 11 yaş kategorisinde Sakarya S.Kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 1., Atlantis S.Kulübünden Ceylin Çalışkan 2., Yıldızlar S.Kulübünden Aydan Demiröz 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Sakarya Su Sporları Kulübünden Fatma Sinem Atay 1., Gençaylar S.Kulübünden Ayşe Deniz Güven 2., Atlantis S.Kulübünden Yağmur Ayşe Malkoç 3. Oldu.

Erkekler 100 metre sırt 11 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.Kulübünden Metehan Uslu 1., Sakarya S.Kulübünden M.Melikşah Yan 2., Atlantis S.Kulübünden Arda Ufuk Yetiş 3. Olurken, 12 yaş kategorisinden Kobaş S.Kulübünden Y.Efe Bolat 1., Aydınhan Göze 3., Altınkulaç S.Kulübünden Yağız Hizel 2. Oldu.

yuzmede-11-12-yas-dereceleri-belirlendi-005.jpg

Kızlar 200 metre karışık 11 yaş kategorisinde; Sakarya S.Kulübünden Sırma Güler 1., İremnur Durmuş 3., Cesur Yüzme S.Kulübünden Aysima Sivrikaya 2., 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1., Yağmur Ayşe Malkoç 3., Sakarya S.Kulübünden Fatma Sinem Atay 2. Oldu.

Erkekler 200 metre karışık 11 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.S.Kulübünden Metehan Uslu 1., Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 2., Sakarya S.Kulübünden M.Melikşah Yan 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Sakarya S.Kulübünden Alper Kesim 1., Altınkulaç Y.Kulübünden Ömer Faruk Özenç 2., Kobaş S.Kulübünden Y.Efe Bolat 3. Oldu.

Kızlar 50 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde; Atlantis S.Kulübünden Sırma Güler 1., İremnur Durmuş 3., Sakarya S.Kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 2. Olurken, 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1., Yıldızlar S.Kulübünden Esmanur Hande Yetişik 2., Gençaylar S.Kulübünden Ayşe Deniz Güven 3. Oldu.

yuzmede-11-12-yas-dereceleri-belirlendi-006.jpg

Erkekler 50 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.Kulübünden Metehan Uslu 1., Sakarya S.Kulübünden Süleyman Yiğit Karapınar 2., ferdi olarak Mithatcan Altun 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Altınkulaç Y.Kulübünden Buğra Tunalı 1., Ömer Faruk Özenç 2., Atlantis S.Kulübünden Aybars Turgut 3. Oldu.

Kızlar 100 metre kelebek 11 yaş kategorisinde ; Atlantis Spor Kulübünden Sırma Güler 1., İremnur Durmuş 3., Cesur Yüzme S.Kulübünden Aysima Sivrikaya 2., olurken, 12 yaş kategorisinde ferdi olarak yarışan Cansu Selantina Beyhan 1., Melda Topçuoğlu 2., Altınkulaç Y.Kulübünden Sude Özcan 3. Oldu.

Erkekler 100 metre kelebek 11 yaş kategorisinde ; ferdi olarak Mithatcan Altun 1., Atlantis S.Kulübünden Arda Ufuk Yetiş 2., Sakarya S.Kulübünden Süleyman Yiğit Karapınar 3. Olurken, 12 Yaş kategorisinde Sakarya S.Kulübünden Alper Kesim 1., Kobaş S.Kulübünden Yağız Efe Bolat 2. , Altınkulaç Y.Kulübünden Yağız Hizel 3. Oldu.

Kızlar 100 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde ; Sakarya Su S.kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 1., Atlantis S.Kulübünden Sırma Güler 2., İremnur Durmuş 3 . olurken, 12 yaş Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1. , Yıldızlar Kulübünden Esmanur Hande Yetişik 2., Altınkulaç Y.S.Kulübünden Ülkü Sena Aydın 3. Oldu.

yuzmede-11-12-yas-dereceleri-belirlendi.jpg

Erkekler 100 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde ; Altınkulaç Y.Kulübünden Metehan Uslu 1., ferdi olarak yarışan Mithatcan Uslu 2., Sakarya Su S.Kulübünden Süleyman Yiğit Karapınar 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Aybars Turgut 1., Altınkulaç Y.Kulübünden Buğra Tunalı 2., Ömer Faruk Özenç 3. Oldu.

Kızlar 50 metre serbest 11 yaş kategorisinde ; Sakarya Su Sporları Kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 1., Cesur Yüzme Kulübünden Aysima Sivrikaya 2., Atlantis S.Kulübünden Ceylin Çalışkan 3. Olurken, 12 yaş kategorisinde Gençaylar Kulübünden Ayşe Deniz Güven 1., Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 2., ferdi olarak yarışan Firdevs Özlem Özkaptan 3. Oldu.

Erkekler 50 metre serbest 11 yaş kategorisinde ; Atlınkulaç Kulübünden Metehan Uslu 1., Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 2., Sakarya S.Kulübünden Süleyman Yiğit Karapınar 3. Olurken 12 yaş kategorisinde Sakarya S.Kulübünden Alper Kesim 1., Kobaş Kulübünden Yusuf Uçar 2., Altınkulaç Kulübünden Ömer Faruk Özenç 3. Oldu.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Net Gaste | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0264) 278 54 50 | Faks : (0264) 278 54 50 | Haber Scripti: CM Bilişim