Yeşilay Sakarya'dan Dişli'ye ziyaret

Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Fatih Kıcır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye ziyarette bulundu.

1-7 Mart Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında faaliyetlerini sürdüren Yeşilay Sakarya Şubesi, nezaket ziyaretinde bulundukları Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'ye Yeşilay’ın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Dişli'nin makamında gerçekleşen ziyarette Yeşilay Sakarya’nın, Benim Kulübüm Yeşilay projesi ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle YESEP projesi olmak üzere bağımlılıklar konusundaki çalışmalardan ve projelerden bahsetti. Yeşilay Danışmanlık Merkezi’ni (YEDAM) kazandırarak bireylerin bağımlılıklardan uzak bir yaşama kavuşmalarını sağlama noktasında yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler sundu.

Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır; ‘Yeşilay’ın Sakarya da bir yere sahip olması noktasında büyük destek vererek kurumun büyümesi ve çalışmalarını daha rahat sürdürebilmesinde büyük katkı sağlayan Başkanımıza, şahsım ve kurumumuz adına şükranlarımızı sunuyoruz.’ dedi.

Görüşme Yeşilay’ın kurumsal kıyafet ve materyalleri Başkan Süleyman Dişli’ye takdim edilerek sonlandı.

Manşetler

Adapazarı Şeker Mahallesi’nde içki deposuna baskın