Yemeklerimiz artık, Artık değil!

AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş, şehre kesintisiz ve güvenli gaz arzı sağlamanın yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de şehre değer katmaya devam ediyor.

AGDAŞ Pazarlama Uzmanı Hakan Çetinbaş ve kurumsal iletişim uzmanı Taner Tosun'un yöneticiliğini yaptığı 'Yemeklerimiz Artık, Artık Değil'’ isimli proje kapsamında AGDAŞ’ın yemekhanesinde artan yemekler, toplanıp günlük olarak Karaman Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi’ne gönderiliyor. Köpeklerin günlük beslenme ihtiyacının karşılanması için oldukça faydalı olacak proje diğer şirketlerden de destek bekliyor.

 

Artan yemekleri barınak aracı topluyor

Bakım Evi’nin bünyesindeki araç, artan yemeklerini paylaşmak isteyen şirketleri ziyaret ediyor ve günlük olarak yemekleri topluyor ve küçük dostlarımıza götürüyor. AGDAŞ’ın başlattığı projeye şehrimizdeki diğer şirketlerin de destek vermesiyle proje büyüyerek, paylaşılan yemek miktarının artırılması hedefleniyor.

 

Satın Alma, Sahiplen!

Karaman’da bulunan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi 2 veteriner hekim ve 6 yardımcı personeliyle şehrimizdeki sokak hayvanlarına belirli bir süre ev sahipliği yapıp, onlarla dost olmak isteyen kişilere sahiplendirme misyonuyla hizmet vermektedir.

Gerek yemek paylaşımı, gerekse sahiplenme konularında detaylı bilgi almak isteyen duyarlı kişiler 444 40 54 numaralı telefonu arayabilir ya da ‘SBB Hayvan Barınağı’ isimli Facebook grubuyla iletişim kurabilirler.

Manşetler

Adil Öksüz’ün Baldızının cezası belirlendi