Vali Balkanlıoğlu yeni yıla sokakta girdi

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu yeni yılın ilk saatlerinde sokaktaydı. Balkanlıoğlu,yılbaşı gecesi görev yapan emniyet mensuplarının yeni yılını kutladı.

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu 2018 yılına girilirken görev başındaki emniyet güçleri ile sağlık kurumlarında tedavi gören hastaları ziyaret ederek yeni yıl dileklerinde bulundu.

Güvenlik güçlerine moral

Vali Balkanlıoğlu gece saatlerinde ilk olarak şehrin farklı noktalarında görev başında olan emniyet mensuplarını ziyaret etti.

TÜRK-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya İl Jandarma Komutanı Cengiz Yiğit ve Emniyet Müdürü Fatih Kaya’nın da bulunduğu ziyarette Balkanlıoğlu polis memurlarının yeni yılını kutlayarak başarı diledi.

Ardından polis uygulama noktasına geçen heyet araçları durdurarak, vatandaşın yeni yılını tebrik etti.

Yeni yılın ilk bebeği

Yeni yılın ilk saatinde dünyaya gelen Meryem bebeği Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde kucaklayan Vali Balkanlıoğlu ikinci kez çocuk sahibi olan Serap ve Mustafa Şengül çiftini tebrik etti.

Hastane acilinde bulunan vatandaşları da unutmayan Balkanlıoğlu hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Güvenli şehir Sakarya

Sakarya’nın 7/24 kayıt altına alınarak kontrol edildiği “Kent Güvenlik Yönetim Merkezi”nde MOBESE kameralarını izleyen Vali Balkanlıoğlu, şehirdeki son durum hakkında bilgiler aldı.

Son ziyaretini Sakarya İl Jandarma Komutanlığı’na yapan Balkanlıoğlu, teşkilatını yeni yılını kutlayarak, görevlerinde başarı diledi.