Sakarya'da uyuşturucu satıcılarına darbe

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince istihbari çalışma ve fiziki takip neticesinde şüphelilerin ev ve eklentileri ile araçlarına yönelik operasyon icra edildi.

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince istihbari çalışma ve fiziki takip neticesinde; Serdivan İlçesinden temin ettikleri uyuşturucu hapları, Kocaali ilçesinde pazarlamaya çalışan B.Ö., R.A. ve İ.Ö. isimli şüphelilerin ev ve eklentileri ile araçlarına yönelik operasyon icra edildi.

İcra edilen bu operasyonda, uyuşturucu tacirlerinin narkotik köpeğini devre dışı bırakabilmek için, sucukların arasına gizlenmiş toplam (2163) adet uyuşturucu hap, (500) gr skunk adı verilen uyuşturucu madde (1) adet 9 mm tabanca ve bu tabancaya ait (18) adet fişek ele geçirilmiştir. Olaylarla ilgili olarak (3) şüpheli hakkında adli soruşturma başlatıldı.

İnsanları maddi çıkarları uğruna ölüme sürükleyen ve gençleri uyuşturucuya bulaştıran, geleceği karartan zehir tacirlerine karşı Sakaya İl Jandarma Komutanlığı tarafından operasyonlara devam edilecek olup, bütün vatandaşların 156 Jandarma İmdat telefonuna, uyuşturucuyla ilgili ihbarları zamanında bildirmeleri hem geleceği korumak hem de uyuşturucudan menfaat temin edenlere karşı mücadeledeki etkinliği artıracaktır.
 

Manşetler