Gazeteci Şanlı ölü bulundu

Spor camiasının yakından tanıdığı ve son yıllarda gazeteciliğe verdiği katkılarla adından söz ettiren Sırrı Şanlı(65) bu sabaha karşı evinin bulunduğu apartmanın merdivenlerinde ölü bulundu.

Olay, sabah saatlerinde, Korucuk Mahallesi 1689. Sokak'taki apartmanda meydana geldi. Yalnız yaşayan Sırrı Şanlı, sabah işe gitmek için evden çıktı. Merdivenlerden inmeye başlayan Şanlı, kısa süre sonra yere yığıldı.

Komşuları, Sırrı Şanlı'yı yerde hareketsiz halde görünce 112 Acil Servis'ten yardım istedi. Gelen sağlık ekipleri, yaptıkları kontrolde Şanlı'nın öldüğünü belirledi.

Sırrı Şanlı'nın cenazesi, polisin yaptığı inceleme sonrasında otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Otopsi Merkezi'ne götürüldü. Şanlı'nın yaşadığı bir rahatsızlığa bağlı olarak yaşamını yitirdiği sanılıyor. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Son yıllarda gazeteciliğe merak saran ve Sakaryaspor maçlarını takip ettiği bilinen Sırrı Şanlı Olgunlar Futbol Turnuvalarının vazgeçilmez müdavimlerinden idi. Şanlı’nın cenazesinin ne zaman nereden kalkacağı açıklanmadı.

Sırrı Şanlı’ya Allah’tan Rahmet, kederli ailesi ve spor camiasına sabırlar diliyoruz.

Cenazesi yarın

Evinde ölü bulunan Sırrı Şanlı'nın cenazesi 8 Kasım 2017 Çarşamba günü Adapazarı Orhan Cami'de öğleyin kılınacak cenaze namazı ardından Emirdağ Mezarlığı'na defnedilecek. 

Sırrı Şanlı’ya Allah’tan Rahmet, kederli ailesi ve spor camiasına sabırlar diliyoruz.

Manşetler

Teknik adamlardan farklı açıklamalar
Sakaryaspor bir puanla yetindi
Sakarya SMMM Odası’ndan E-Dönüşüm semineri
Halk Oyuncularından Birlik ve Beraberlik Gecesi
Modern belediyeciliğin en güzel örneği
Büyükşehir Galatasaray’a farklı mağlup
600 beygir gücündeki motorda kontak açıldı
Tartıştığı adamı arabası ile ezerek öldürdü
O, 99 engelliden sadece biri
Kahve eşliğinde sınav kaygısını konuştular