Büşra ile Cüneyt dünya evine girdi

Merkez Matbaa ve Reklamcılık’ta grafiker olan Büşra Başoğlu Yılmazer ile SEDAŞ’ta çalışan Cüneyt Yılmazer muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Merkez Matbaa ve Reklamcılık’ta grafiker olarak çalışmakta olan Büşra Başoğlu Yılmazer ile SEDAŞ'ta çalışan Cüneyt Yılmazer kalabalık davetli topluluğunun iştirakiyle ebediyete imza attılar.

Başoğlu’nun kızı

netgaste.com İmtiyaz sahibi Necdet Başoğlu’nun kızı Büşra Başoğlu ile, Av Malzemeleri Satıcısı Good-Year Lastikleri Fabrikası emeklilerinden Ahmet Yılmazer’in oğlu Cüneyt Yılmazer’in rüya gibi düğün töreni Serdivan’da  bulunan Peker Düğün Salonu’nda büyük bir katılımla gerçekleşti.

Nikâhı Karakullukçu kıydı

Büşra-Cüneyt çiftinin nikahını Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu kıyarken, nikah şahitliklerini Büşra Başoğlu Yılmazer’in Dedesi Mehmet Başoğlu, Cüneyt Yılmazer’in  Dedesi Seyit Dinç yaptı.

Başkan Karakullukçu, nikah defterini gelin Büşra Başoğlu’na vererek, her  iki çifte ömür boyu mutluluk temennisinde bulundu.

Kalabalık davetli topluluğu

Peker Düğün Salonu’ndaki Büşra-Cüneyt’in düğün törenlerine, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenleri nedeni ile katılamayan Sakarya Milletvekilleri telgraf göndererek tebrik mesajı gönderdiler.

Ayrıca düğün törenine, MHP 22 dönem Sakarya Milletvekili Fevzi Zihnioğlu, AK Parti 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Sağlam, TÜMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ölmez, Sakarya Sağlık İl Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, SATSO eski Başkanı Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu, Sakarya Büyükşehir belediyesi eski Başkan Vekili Osman Aydın, Ak Parti Adapazarı teşkilatı ve Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol çok sayıda bürokrat, siyasetçi ve STK topluluğu katıldı.