AGD Sakarya’dan Valiliğe ziyaret

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi 43. Dönem çalışmalarına son hızla devam ediyor. Kurum ziyaretleri kapsamında AGD Sakarya Şubesi, Sakarya Valisi İran Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

43.Dönem çalışmalarıyla alakalı bilgilendirmelerde bulunuldu. Ziyarete AGD Sakarya Teşkilat Başkanı Muhammed Öztopaloğlu, Üniversitesi Komite Başkanı Necmettin Altıntaş, Liseler Komite Başkanı Mücahit Karış, Ortaokullar Komite Başkanı Emre Demir, Eğitim Komite Başkanı Süleyman Dinçer ve Adapazarı İlçe Başkanı Selman İskender katıldı.

AGD Sakarya’nın yıllık genel faaliyetleri ve aktif dönemde yer alan Efendimizin İzinde Siyer-i Nebi Yarışması ile alakalı tanıtımlar yapıldı. Vali Balkanlıoğlu’na yarışma süresince okunacak olan Siyer-i Nebi kitapları ve tanıtım envanterleri takdim edildi.

Vali Balkanlıoğlu; yapılan çalışmaların çok kıymetli olduğunu, özellikler Siyer-i Nebi yarışmasını gençlerimiz için çok önemli bir faaliyet olarak gördüğünü dile getirdi. AGD Sakarya’ya yapacakları faaliyetlerde ve 43. Çalışma döneminde başarılar diledi.