14 Aralık 2018
  • Sakarya10°C
  • Kocaeli6°C

YEŞİLAY SAKARYA'DA DESTEK VE BERABERLİK GÖRÜNTÜSÜ

Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu Yeşilay Haftası münasebetiyle Yeşilay Sakarya Şubesini ziyarette bulundular.

Yeşilay Sakarya'da destek ve beraberlik görüntüsü

08 Mart 2018 Perşembe 16:15

Gerçekleştirilen ziyarette Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Fatih Kıcır, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Yeşilay Formatörleri ve Genç Yeşilay ekibi de hazır bulundu.

Ziyarette Yeşilay Cemiyetinin Sakarya'da ve ülke genelinde yaptığı çalışma ve faaliyetler hakkında bilgi veren Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Fatih Kıcır, “Sakarya’da, bağımlılılar üzerine çalışmalarımız devam edecek.

yesilay-sakaryada-destek-ve-beraberlik-goruntusu.jpeg

‘Yeşilaycı olmak için, bağımlılıklardan uzak durmak için, sağlıklı yaşamak için bir nedenim var’ diyerek mücadelemizle toplumu harekete geçirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

yesilay-sakaryada-destek-ve-beraberlik-goruntusu-001.jpeg

Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih KICIR ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunarak, şehir için önemi büyük olacak YEDAM projesini Sakarya’ya kazandırmak istediklerini, desteklerini beklediklerini ve çalışmalarını sürdüklerini söyledi. Ziyaret Şube Başkanı Fatih Kıcır’ın günün anısına kurumsal hediye takdimi ile sona erdi.

yesilay-sakaryada-destek-ve-beraberlik-goruntusuyesilay-sakaryada-destek-ve-beraberlik-goruntusu.jpegyesilay-sakaryada-destek-ve-beraberlik-goruntusu-002.jpegyesilay-sakaryada-destek-ve-beraberlik-goruntusu-003.jpegyesilay-sakaryada-destek-ve-beraberlik-goruntusu-004.jpeg

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.