19 Ekim 2018
  • Sakarya18°C
  • Kocaeli16°C

İSPİROĞLU'NA PLAKETLİ TEŞEKKÜR

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu Kızılcık Ortaokulu'na yaptığı çalışmalar karşılığında makamında ziyaret eden Kızılcık Ortaokulu Müdürü Davut Çakmak  plaket taktim etti.

İspiroğlu'na plaketli teşekkür

25 Aralık 2017 Pazartesi 14:15

Başkan İspiroğlu'nun na yaptığı çalışmalar için Okul Müdürü Çakmak; " Öğrencilerimizin hayallerini gerçekleşmesine bir adım daha yaklaşmasını sağlayan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Okulumuzda yapmış olduğu çalışmalar öğrencilerimizin geleceğini şekillendirmesi için büyük rol oynamaktadır. Okulumuza ve öğrencilerimize verdiği desteklerden dolayı başta  Başkan İspiroğlu ve bu desteklerin gerçekleşmesine vesile olan Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu  ve tüm belediye personellerine  çalışmalarımda bana yardımcı olan Okul Aile Birliği Başkanı Fatih Alemdar'a  teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim" dedi.

mudur-cakmaktan-baskan-ispirogluna-plaket..JPG

Onlar Bizlerin Geleceğimiz.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında şu ifadeleri vurguladı." Öğrenciler bizlerin ülkemizin geleceğidir. Öğrenciler bizlerin geleceğidir. Onlar geleceğin Cumhurbaşkanı, Başbakanı, milletvekili ve  vali olacak olan  kişilerdir. Öğrencilerimizin arkasında durup  ve destek olursak onların hayallerine bir adım daha yaklaşmalarına vesile oluruz." Dedi.

mudur-cakmaktan-baskan-ispirogluna-plaket.-001.JPG

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.