• BIST 96.455
 • Altın 223,094
 • Dolar 5,6626
 • Euro 6,5275
 • Sakarya 14 °C
 • Kocaeli 12 °C

LANETLİ İZRAİL EŞKİYASI( ABD ) VE YETİM KUDÜS

Osman Karagüzel

 

             İzrail;  Müslüman Alemin kalbine saplanmış zehirli bir hançer, beynine musallat olmuş habis bir kanser urudur.

             İzrail; emperyalist güçler tarafından, başta İngiliz gavurluğunun pırojesi ile ve çok çok bilinçli olarak Filistin coğrafyasına  yerleştirilmiş ve bilerek bu kanser uru oluşturulmuştur.

            Hiç şüphesiz tarih boyu, bu lanetli kavmin önderleri hep sorunun merkezi, nifak ve fitnenin kaynağı olmuşlardır.

            Hemen tüm peygamberlerin baş belası  bunlar olmuş, bugün büyük destek gördükleri Batılı Hıristiyanların peygamberi ( bizim de inandığımız peygamberlerden ) Hz. İsa  a.s’ı çarmıha geren  de bu melun  haydut  ziyonistlerdir.

           ABD ve Hıristiyan alemin desteği, dostluktan ziyade, “düşmanımın düşmanı dostumdur” ilkesinden  kaynaklanmaktadır. Esas düşman gördükleri Müslümanları,  izrail ile kontrol etmekte, sopa olarak onları kullanmaktadırlar.

           ABD ve dünyanın perde arkasındaki ekonomik ve siyasi gücü de ellerinde bulundurdukları, esas güçlerinin büyük şeytan ABD  ve ABD’nin de en büyük ziyonist işgal devleti olduğu da  bilinen bir gerçektir.

            Emperyalist büyük şeytanı arkalarına alarak, adım adım Filistin topraklarını ve Kudüs’ü işgal etmiş, Mescid_i Aksa’da  namaz bile kıldırmayacak kadar ileri gitmişlerdir.

            Kudüs uzun zamandan beri işgal altında ve ziyonist katil çetesinin kontrolündedir.

            Şimdi yapılan, işgalin ABD tarafından onaylanması, işgalin küresel eşkıya tarafından tescil edilmesi, uluslar arası meşruiyeti  ( güce ve zorbalığa dayalı olarak ) sağlama çabasıdır.

             Yıllardır Kudüs’ün işgaline ses çıkarmayan ya da tiribünlere yönelik ve  gaz almaya, tansiyonu düşürmeye ve unutturmaya  matuf  politikalar, bugünkü sonucu doğurmuş, zaten işgal altında olan, yani kaybedilmiş Kudüs, bugün başkent haline gelmiştir( hukuken asla olmayacak).           

             Kısaca, Kudüs’ün bugünkü durumu önceden oluşturulmuş, sadece ertelenen ABD onayı beklenmiştir. Yani Kudüs çoktan gitmiş ve düşmüştür. Uzun zamandan beri işgal altında ve izrail terör şebekesinin yönetiminde olmasına rağmen, bugün ses çıkarılması manidar ve konjoktüreldir.

             Yıllardır BOP kapsamındaki hedeflere adım adım gidilmekte, Arz-ı Mevud, büyük izrail hedefine doğru yol alınmaktadır. Ne yazık ki, bu duruma bugüne kadar ses çıkarılmamıştır.

             Filistin mücadelesinde, tüm dünya Müslümanlarının onurunu kurtaracak ciddi bir tepki, pilan ve eylem ufukta görünmemekte, sadece bir avuç kahraman Filistin halkı, pire ile deve mesabesinde  mücadele etmekte, korkmadan ölüme seve seve koşmakta, Müslümanların onurunu korumakta, bir avuç yiğit bu iş yapmakta, güç dengesi nedeniyle  şaki izrail’in  yaptıkları yanına kar kalmakta,Müslüman ülke yöneticilerce,  cılız tepkiler ve  tiribünlere yönelik gürültüler dışında hiçbir yaptırım yürürlüğe koyulamamaktadır. ABD’ye ise, bırakınız müeyyide uygulamayı, topraklarımızdaki nifak üssü İncirlik bile kapatılamamakta,nota dahi verilememekte,  Suriye sınırımızdaki terör şebekelerine yardım ve desteği açık iken, hiçbir şey yapılamamaktadır.

             İzrail ve ABD’ ye yönelik, çok daha kolay olan, malları bile boykot edilememekte, ithalat durdurulamamaktadır. Elçi dahi geri çekilememektedir.

            Müslüman Alem de yaşanan tüm mezalimlere, anlık tepkiler verilmekte, birkaç günlük pırotesto ve cılız gösterilerden sonra, toplumun gazı alınmakta, yatıştırılmakta ve ardından da unutturulmakta, unutulmaktadır.

            Bir zamanlar  Mısır’ da “Mursi” vardı. Her yerde onu anıyor, onu konuşuyor, ondan yana demeçler veriyorduk. “Rabia” vardı, Rabia işaretleri yapıyorduk. Hepsi unutuldu. Oysa, Mursi zindanlarda, Rabia tutsak! Sorun olduğu gibi duruyor ve biz tamamen unuttuk, gündemimizden çıkardık.

            Suriye’ de aynı mezalim devam ediyor. Irak, Yemen, Libya, Afganistan, Çeçenistan, Karabağ, Bangladeş, Keşmir, Sudan, Somali, Mali, Nijerya, Afrika’nın ekserisinde aynı mezalimler, işgal ve katliamlar devam ediyor.

            Doğu Türkistan’da ki tarihin en büyük zulmü ise hiç gündemimize girmedi, girmiyor!

             Mavi Marmara vardı, 9 şehidimiz vardı. Tamamen haksız ve hukuksuz bir şekilde, uluslar arası sularda, terör çetesi izrail’in  haydutları tarafından katledilen vatandaşlarımız vardı!

            Biz hepsini unuttuk. Oysa, bir zamanlar hepsi için az da olsa ayakta idik.

             Gazımız alındı ve unutulmaya bıraktık.

            Korkarız ki, Kudüs de aynı olacak! Bir müddet konuşulacak, mitingler, basın açıklamaları, yürüyüşler…

             Sonra gündemden düşecek!

             Çok çok ümit ederiz ki, gündemden düşmez. Ta ki,  Kudüs özgür oluncaya kadar.

             C.Başkanının ;  “Kudüs Müslümanların kırmızı çizgisidir.”

             “Son ana kadar Kudüs mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz.”

            “Kudüs meselesi, İsrail’le diplomatik ilişkilerimizi koparmaya kadar gidebilir.” Sözleri, fevkalade doğru ve  önemlidir.

             Ümit ederiz ki, içi doldurulur, sözde kalmaz ve fiiliyata dökülür. Bugüne kadar birçok sözün içi dolmadı. Irak, Suriye, Libya, Mısır, Mursi, Rabia, Filistin, Mavi Marmara, Arakan…..Takipçisi olacağız ve olursa gönülden alkışlayacak, başımıza taç edeceğiz.

             Ümit ederiz ki, bütün bu emperyalist ve ziyonist zulümler, öncelikle Türkiye’de birlik ve beraberliği sağlar. Kısır siyasi hesap ve kavgaları ortadan kaldırır. 80 Milyonu kardeş yapar.

             Ardından da, tüm Türk ve Müslüman  Alemi birleştirir, kardeş yapar, ümmet yapar.

             En ideali ise, tüm dünya mazlumlarını birleştirmesidir.

             Zira, emperyalizim, ziyonizim ve vahşi kapitalizim, tüm insanlığın düşmanı, baş belasıdır!

             KAHROLSUN EMPERYALİZM!

            KAHROLSUN EŞKİYA İZRAİL TERÖR ÇETESİ, KAHROLSUN  ZİYONİZM!

            KAHROLSUN BÜYÜK ŞEYTAN ABD YÖNETİMLERİ!

             KAHROLSUN TÜM ZALİMLER VE YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİ

Bu yazı toplam 375 defa okunmuştur.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
  Yazarın Diğer Yazıları
  Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Net Gaste | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : (0264) 278 54 50 | Faks : (0264) 278 54 50 | Haber Scripti: CM Bilişim