• BIST 98.960
  • Altın 224,525
  • Dolar 5,6878
  • Euro 6,5744
  • Sakarya 19 °C
  • Kocaeli 19 °C

"Büyük Kürdistan Paralel Devlet yapılanmasıdır"

"Büyük Kürdistan Paralel Devlet yapılanmasıdır"
Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Şair ve Yazar Dursun GÜNEŞ Sakarya’da bir dizi Sakarya İnternet Yayıncıları Derneği ile Sakarya Kültürel ve Doğal Kaynakları Koruma Derneğini ziyaret etti.

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Şair ve Yazar  Dursun GÜNEŞ  Sakarya İnternet Yayıncıları Derneğinde Dernek Başkanı Hikmet ÇAVDAR,Sakarya İnternet Yayıncıları Derneği Başkan Yardımcısı  Fehmi DUMAN, Sakarya İnternet Yayıncıları Derneği Yönetim Kurulu  Üyesi Necmi SAVAŞ karşıladılar.Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Şair ve Yazar  Dursun GÜNEŞ  Sakarya İnternet Yayıncıları Derneğindeki ziyarette  Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkan Yardımcısı Lokman Ali ALBAYRAK,İl Yöneticileri katıldı.

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Şair ve Yazar  Dursun GÜNEŞ    Sakarya Kültürel ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği  Başkanı Osman ZOR  ve Yönetim Kurulu üyelerini  ziyaret etti.,

.Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Şair ve Yazar  Dursun GÜNEŞ  Sakarya Kültürel ve Doğal Kaynakları Koruma  Derneğindeki ziyarette  Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkan Yardımcısı Lokman Ali ALBAYRAK,İl Yöneticileri katıldı.

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Şair ve Yazar  Dursun GÜNEŞ ";"Terör olan AB, ABD ve Siyonist İsrail kendilerinden olmayanları terör ilan etmiş. Bu konuda Türkiye teröre tam destek vererek, orta doğu projesinin eş başkanlığını yüklenip İsrailli müttefik olmayı kabul etmiştir. Terör olan PKK'yı terör listesinden çıkararak kahraman ilan etmişler.

 

Arkadaşlar Türkiye terörün tam destekçisi olarak zalimin yanında yer almaktadır. Bundan dolayı Müslümanlar zarar görmektedir.

 

 İkiyüzlü davranan hükümet, büyük Kürkistan projesini tamamlamak üzere.

Bunun üzerine Hak ve Hakikat Partisi harekete geçmiştir. Bu proje Türkiye'nin bekasına gölge düşürür, bu proje İslam alemini tarumar eder. Bu proje bir ihanet projesidir.

 

Hükümletin paralel yapı olarak ortaya attığı, bu projenin bir ürünüdür. Hükümetin önemle üzerinde durduğu bir paralel yapılanma var. O da Büyük Kürdistan Paralel Devlet yapılanmasıdır.

 

Orta doğuyu kana bulayan terör kana doymuyor, kardeşi kardeşe düşürdü kan üzerinden besleniyor. Aç kurtlar gibi Müslümanlara saldırıyorlar, ne var ne yok ellerinden alıyorlar. Bu mu sizin demokrasiniz bu mu sizin medeniyetiniz. Medeniyetiniz batsın demokrasiniz batsın layikliğiniz batsın. Sizlerden terörden başka bir şey olmaz.

 

İşte kıymetli kardeşlerim terörün aslı bu.

Türkiyem de söz sahibi olan terör, özelleştirme adı altında Türkiyemin bütün değerlerine el koydu.

 

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Şair ve Yazar  Dursun GÜNEŞ “Hak ile batıl savaşı, Ruhum yedi Kudret elinde olan Allah'a yemin ederim. Ya cihat edersiniz ya da helak olursunuz. Onbir Eylül bir cihat başlangıcıdır. Onbir Eylül'ü iyi okuyamayanlar Müslümanlara karşı harp açanlar safında yer aldı ve Müslümanlar yalnız bırakıldı, Müslümanlar aldatıldı, Müslümanlar katledildi nihayetinde şehit oldular. Demokrasi adı altında Arz-ı Mevudu kurdular, adını da büyük Kürdistan, yaşasın Tayyip Erdoğan koydular.

 

Siyasetçiler ve basın üç maymunu oynadılar. Bu oyunlar karşısında Müslümanlar ne yaptılar? Bu maymun oyununu yuttular. Arkadaşlar! Türkiye parçalanıp bölünmek üzere. Bu gidişat üzerine biz atağa kalktık ve Yeni Osmanlı Hareketini başlattık. Türkiye geneline yaydık teşkilat çalışmalarına başladık, çok hızlı bir şekilde ilerliyoruz.

 

Biz bu Arz-ı Mevud oyununu bozmaya kararlıyız. Bütün dünya Müslümanlarını hilafet çatısının altında toplamaya kararlıyız. Bu kararımızdan hiç kimse bizi döndüremez. Hiç kimse bize güç yetiremez! Biz gücümüzü Allah'tan alıyoruz ve Allah bize kâfidir diyoruz. Allahın selamı üzerinize olsun.

 

Hak ve Hakikat Partisi Gücünü Allah'tan alan Allah'ın emri üzerine zamanın deccalına karşı kurulan bir siyasi hareketin adıdır.

Hak ve Hakikat Partisi Gücünü Allah'tan alan Allah'ın emri üzerine zamanın deccalına karşı kurulan bir siyasi hareketin adıdır.
Bölük pürçük olan İslam alemini birlik beraberliğe dirliğe kavuşturacak olan bir hareket ruhunun adıdır. 

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ, şimdiye kadar güneş böyle bir partinin üzerine doğmadı, Hakkı temsil eden olmadı.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ, kinin nefretin körüklediği batı zihniyetinin kılıcı olmayacak. Merhametin, şefkatin yakmış olduğu şema altında adalet kılıcını elinde tutan, adil hükümdarın adı. 

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ, Ordusundan haberi olmayan, milletin iradesini kötüye kullanan ihanet çemberinin elinde tutsak olan bir parti olmayacak.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ, OSMANLI RUHUNU taşıyan, temeli adalet olan, zalimin karşısında, mazlumun yanında adaleti savunan, şeriat kılıcı olacaktır. 

Hiç kimse korkmasın şüphe duymasın ki; ALİ HAYDAR gömlek değişir. Göründüğümüz gibi olacağız olduğumuz gibi görüneceğiz.. 
Çünkü HAK PARTİ Hakkı taşıyan bir partidir. Partiler üstü bir partidir. Lütfen bizi bu kirli siyaset ile karıştırmayın. 


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Net Gaste | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0264) 278 54 50 | Faks : (0264) 278 54 50 | Haber Scripti: CM Bilişim